Info- reštart sezóny 2020.

Ahojte Jampáci , leto sa nám pomaly blíži a pevne veríme, že opatrenia kvôli Koronavírusu  sa zmiernia natoľko, aby sme sa mohli  opäť zísť na spoločnej turistickej akcií TK Jampu.

Aktuálne info k akciám 2020 : 

Odložené akcie : Inovec sme presunuli na 18.júlaVtáčnik na 15.agusta . Všetkým prihláseným sme včera  posielali informačný mail, aby ste nás vedeli v predstihu informovať, či sa danej akcie môžete zúčastniť . Samozrejme sa na akcie dá prihlásiť cez prihlášku na našej webovej stránke ( Poďte s nami ),  ale aká bude povolená kapacita autobusu v danej chvíli ?? vie len Boh a Matovič. Takže prihlášky budeme potvrdzovať operatívne.

S našou tradičnou obľúbenou akciou – Malokarpatským  tulákom, sme sa rozhodli na základe okolností nasledovne : termín presúvame na sobotu 20.júna , trasu operatívne skracujeme , začíname len z Pezinskej Baby, takže je tu príležitosť aj pre tých, ktorí si netrúfali celú trasu. Sme pravdepodobne nútení zmeniť i dopravu, kedže presun  spoločným autobusom nie je v tejto chvíli možný.  Aktuálne podrobnosti k akcií zverejníme v priebehu budúceho týždňa na FB i stránke.   

Plánované letné akcie Choč- Baranec a obe akcie v Rakúsku sú zrušené.  Nechávame si ešte predsa len v našom pláne voľné okienko na konci augusta alebo 5.9., či nebude možné aspoň jeden rakúsky vrchol zaradiť. Z toho dôvodu presúvame akciu Súľovské skaly o týždeň na 19.septembra .

Zvyšné tri akcie v poslednom štvrťroku 2020 ostávajú bez zmeny. My veríme, že obmedenia sa nevrátia a budeme ich môcť vychutnať.  

A na záver, pre všetkých, ktorí sa už neviete dočkať, sme naplánovali reštart sezóny ( na základe aktualných možností) na sobotu 13. júna zahrievaciou túričkou z Karlovej Vsi cez Kráľovu horu    ( cestičkami čo určite nepoznáte) na Devínsku Kobylu a do Devína, na ktorý máme krásne spomienky.  

Info k akcií zverejníme do konca týždňa, netreba posielať žiadnu prihlášku, stačí len príjsť v dobrej nálade a mať pri sebe rúško ( aby sme vedeli dodržať aktuálne platné nariadenia).

Už teraz sa na Vás tešíme  a vidíme sa…  Váš TK Jamp