Atraktívne súťaže „TK JAMP 2019“

Zvykneme zachovávať dobré a osvedčené tradície a preto aj v tomto roku vyhodnotíme a oceníme Vás, našich najlepších turistov. Šancu získať tento prestížny titul máte všetci, ktorí sa zúčastníte na našich výletoch od januára až do novembra 2019. Máte teda dvanásť možností, kedy sa k nám pridať. Na leto plánujeme ešte aj bonusovú trinástu akciu, ktorá môže byť dôležitá v prípade nerozhodného výsledku. Kto a ako môže vyhrať?

Tradičné ocenenia:

TOP Turista roka TK JAMP 2019 – najvyšší počet účastí na turistických akciách (kategória muži aj ženy)

Turista roka TK JAMP 2019 – najvyšší počet účastí na turistických akciách (kategória muži)

Turistka roka TK JAMP 2019 – najvyšší počet účastí na turistických akciách (kategória ženy)

Nové ocenenia:

Objav roka TK JAMP 2019 – najväčší rozdiel v účasti na akciách v porovnaní rokov 2019 vs 2018             ( kategória muži aj ženy )

Cena Andreja Vidu 2019 – špeciálna cena od nášho dlhoročného predsedu a zakladateľa TK JAMP, ktorú získa húževnatý turista a tímový hráč (v ideálnom prípade prekoná nie len sám seba, ale svojim duchom a aktivitou nadchne i ostatných). Víťaza určia spoločne Andrej a TK jamp.

Víťazov vyhlásime a odmeníme začiatkom decembra (na Mikuláša) na tradičnom stretnutí na bratislavských Vianočných trhoch. Všetci odmenení sa môžu už teraz tešiť na zaujímavé (a niektorí aj na netradičné) ceny.

Neváhajte preto a vyberte sa s nami do prírody každý mesiac. Tešíme sa na Vás.

Team TK JAMP

Miro ,Peter a Jožko